پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت

در ایران روز به روز تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین معنای بیشتری پیدا می کند و هر روز شرکت هایی زیادی در این راه طولانی و طاقت فرسا گام بر میدارند.ولی وب سایت هایی در این راه موفق و پیروز می شوند که با مخاطبین خود ارتباط خوب برقرار کنند. ما به ارائه سرویس های مختلفی که در قالب خدمات پشتیبانی وب سایت به شما پیشنهاد می دهیم  که  به این ترتیب تجارت و کسب و کار آنلاینی در این چرخه باقی می ماند که به نحو شایسته از آن بهره ببرد.

بعضی از صاحبان کسب و کار آنلاین ممکن است پشتیبانی وب سات را ساده در نظر بگیرند و وقتی با مراحل و شیوه آن اطلاع پیدا میکنن درمیابن که این کار فقط و فقط از عهده افراد متخصص بر می آید.

در این مطلب به مواردی که ما در پشتیبانی وب سایت به آن لحاظ می نماییم می پردازیم

یکی از کلیدی ترین فاکتورهای پشتیبانی وب سایت تولید محتوای خوب و استاندارد می باشد. اگر به این نکته توجه کنید همیشه در فروشگاه های بزرگ روزانه یکی از پیشنهاد محصول از طرف فروشگاه معرفی می گردد،این کار مشتری را به این باور میرساند که فروشگاه همیشه بهترین محصولات را پیشنهاد داده و وابسته آن فروشگاه خواهد شد.

هدف ازمثال بالا این بود که مدیران وب سایت ها به این نتیجه برسند که چقدر محتوای بروز می تواند کمک کند تا بازدیدکننده مجدد به وب سایت بازگردد.

فاکتور بعدی در پشتیبانی وب سایت بررسی سرعت لود (بازگشایی)وب سایت می باشد.

مهمترین عاملی که باعث می شود تا یک سایت قدرت نمایی کند سرعت بازگشایی وب سایت می باشد. در سال2014 وب سایت گوگل اعلام نمود که خزنده های این کمپانی سرعت بازدن وب سایت را بررسی می نمایند و بعد در لیست جستجوی کاربران قرار می دهد. برای این که بتوانیم به نتیجه مطلوب در بازگشایی یک وب سایت برسیم نیاز به تیم پشتیبانی داریم که تصاویر موجود در وب سایت را با استاندارد خاص در سرور اپلود نمایند تا کاربران بعد از وارد شدن در صفحه منتظر باز شدن تصویر نشوند. و پهنای باند سرور را بررسی نمایند تا با تعداد بازدید کننده به وب سایت با مشکل مواجع نشوند.

بروزرسانی وب سایت از لحاظ گرافیکی

همانطور که شما در هفته یک یا چند بار محل کارتان را تمیز می نمایید و حتی دکورتان را جابجا می نمایید وب سایت نیز وب تغییر دکوراسیون بیشتری نیاز دارد به دلیل اینکه روزانه جلو دیده گان چندصدهزار نفر قرار می گیرند.

امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها وب وب سایت

روزانه بیش از هزاران وب سایت مورد حمله قرار میگیرند حال چه آن وب سایت امنیتی باشد و یا نه یک سایت شخصی  هکرها از روی کنجکاوی هم شده آن کار را انجام میدهند برای اینکه بتوانیم جلوی این کار را بگیریم نیاز به تیم پشتیبانی داریم که بتواند این کار را انجام دهد.

بک اپ گیری و ذخیره سازی اطلاعات

در دنیای ارتباطات، اطلاعات هر وب سایت سرمایه آن هست به ویژه اطلاعات کاربران چه بسا با داشتن ایمیل کاربران وب سایت می توان با کاربران ارتباط برقرار نمود، با این حساب با پشتیبانی وب سایت از کل اطلاعات وب سایت بک اپ گیری می شود و کل اطلاعات  وب سایت همیشه در دسترس قرار خواهد گرفت.

مجموع خدماتی که در پشتیبانی وب سایت از ما دریافت می نمایید

۱-انواع روش های بازاریابی:معرفی بهترین روش ها و مرقوم به صرفه بودن بازاریابی جهت معرفی خدمات و کالا

۲-دیجیتال مارکتینگ:ارائه خدمات و بازاریابی آنلاین و دیجینال مارکتینگ

۳-بازریابی محتوا:در حالی که بازاریابی محتوا یکی از استراتژی های مهم بازاریابی آنلاین می باشد تیم پشتیبانی این ایتم را سر لوحه خود قرار می دهد.

۴-ایمیل مارکتینک:مرقوم به صرفه ترین راه تبلیغات در فضای مجازی میل مارکتینک می باشد.

۵-بازاریابی رسانه های اجتماعی:امروزه با استفاده از رسانه های اجتماعی بصتری فراهم شده تا بتوان خدمات و کالا را به طیف وسیعی نمایش دهیم.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword